Parfum Thierry Mugler Alien mini sada – telové mléko 7 ml + sprchové mlieko 7 ml + telový krém 7 ml

  • Parfum Thierry Mugler Alien mini sada – telové mléko 7 ml + sprchové mlieko 7 ml + telový krém 7 ml (Mini sada),
  • Orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Thierry Mugler predávajú: vivantis.sk

O parfumu Thierry Mugler Alien mini sada – telové mléko 7 ml + sprchové mlieko 7 ml + telový krém 7 ml

Alien-cudzinec, bytosť prichádzajúca odinakiaľ, žena pôvodom z iného sveta, mimo našu všednosť. Je odlišná, ale pritom nám blízka. Vyžaruje pozitívnu energiu, mier a mágiu. Orientálno-drevitá vôňa, ktorá je nabitá pozitívnou energiou.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2005.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Thierry Mugler charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Thierry Mugler Alien mini sada – telové mléko 7 ml + sprchové mlieko 7 ml + telový krém 7 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Thierry Mugler Alien mini sada – telové mléko 7 ml + sprchové mlieko 7 ml + telový krém 7 ml:

Hlava

jazmín

Srdce

kašmírové drevo

Základ

biela ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Thierry Mugler?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Thierry Mugler Alien mini sada – telové mléko 7 ml + sprchové mlieko 7 ml + telový krém 7 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Thierry Mugler za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Thierry Mugler.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Thierry Mugler Alien mini sada – telové mléko 7 ml + sprchové mlieko 7 ml + telový krém 7 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Thierry Mugler Alien mini sada – telové mléko 7 ml + sprchové mlieko 7 ml + telový krém 7 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Thierry Mugler. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár