Parfum Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml

  • Parfum Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Thierry Mugler predávajú: vivantis.sk

O parfumu Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml

Limitovaná edícia Angel Eau Sucreovi 2017 je dokonalá vôňa pre nežné ženy. Kompozícia sa skladá zo zaujímavých komponentov, vďaka ktorým vznikla táto skvelá toaletná voda. Na začiatku ucítime červené bobule, citrusy a sorbet. Stredné tóny zaberá snehová pusinka a karamel. Vanilka s pačuli sa starajú o skvelý konečný zážitok. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Thierry Mugler charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml:

Hlava
červené bobule, citrusy, sorbet
Srdce
snehová pusinka, karamel
Základ
vanilka, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Thierry Mugler?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Thierry Mugler za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Thierry Mugler.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Thierry Mugler. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár