Parfum Thierry Mugler Angel Nova – EDP 100 ml

  • Parfum Thierry Mugler Angel Nova – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Thierry Mugler predávajú: vivantis.sk

O parfumu Thierry Mugler Angel Nova – EDP 100 ml

Francúzska značka Thierry Mugler predstavuje dámsku novinku z radu Angel. Jedná sa o neodolateľnú a odvážnu vôňu pre moderné hrdinku. Kombinuje sen, fantáziu a realitu. Sloganom parfému je „žite podľa svojich snov“.
Novinka roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Thierry Mugler charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Thierry Mugler Angel Nova – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Thierry Mugler Angel Nova – EDP 100 ml:

Hlava

maliny, liči

Srdce

ruže

Základ

benzion, akigalawood

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Thierry Mugler?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Thierry Mugler Angel Nova – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Thierry Mugler za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Thierry Mugler.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Thierry Mugler Angel Nova – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Thierry Mugler Angel Nova – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Thierry Mugler. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár