Parfum Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml

  • Parfum Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône unisex,
  • Originálne parfumy Thierry Mugler predávajú: vivantis.sk

O parfumu Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml

Take Me Out je žiarivá, pozitívne a energizujúci toaletná voda. V srdci takmer nepoškodený pomarančový kvet osvetľuje sviežosť práve zbieraných listov shiso a zanecháva za sebou iskrivú pulzáciu a húževnatú sviežosť na koži. Toaletná voda Take Me Out je ódou na život a energiu. Mugler znovuobjavil svoju kolínsku vodu s esenciou, ktorá je čerstvejšie ako kedykoľvek predtým, vďaka čomu je toaletná voda Take Me Out úplne jedinečná.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Thierry Mugler charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml:

Hlava

pomarančový kvet, shiso

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Thierry Mugler?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Thierry Mugler za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Thierry Mugler.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Thierry Mugler. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár