Parfum Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml

  • Parfum Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml (Parfum),
  • Talianske vône unisex,
  • Originálne parfumy Tiziana Terenzi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml

Ecstasy od Tiziana Terenzi je orientálno-drevitá vôňa pre mužov aj ženy. Hlava obsahuje akordy borovice, smreku a kamienkov. V srdci ucítite kombinácii kadidla, pačuli, ruže a fialky. Kompozíciu uzatvára ambra, živica labdanum, fazuľa tonka, zemité tóny, santalové drevo a ďalšie drevité esencie.
Na trh bola uvedená v roku 2012.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Tiziana Terenzi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml:

Hlava

borovica, smrek, okruhliaky

Srdce

kadidlo, pačuli, ruža, fialka

Základ

santalové drevo, ambra, labdanum, fazuľa tonka, zemité tóny, drevité tóny

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Tiziana Terenzi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Tiziana Terenzi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Tiziana Terenzi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Tiziana Terenzi Ecstasy – parfémovaný extrakt 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Tiziana Terenzi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár