Parfum Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml

  • Parfum Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml (Parfum),
  • Talianske vône unisex,
  • Originálne parfumy Tiziana Terenzi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml

Tento mnohostranný parfum, inšpirovaný údoliami Toskánska Maremma, vyžaruje silu svojho okolia. Vďaka ovocným a kvetinovým tónom spolu s tónmi kože a dreva je tento parfum dlhotrvajúci. Jeho čierna fľaša obsahuje všetky kúzla tejto divokej a fascinujúce krajiny, jedného z najmenej známych kútov Talianska, napriek tomu prekypujúci zázraky. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2013.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Tiziana Terenzi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml:

Hlava
dub, čierne ríbezle, jazmín, bergamot, ylang-ylang
Srdce
med, tomel, oud, rasca, dúhovka, angelika
Základ
kakao, pačuli, jantár, santalové drevo, labdanum

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Tiziana Terenzi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Tiziana Terenzi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Tiziana Terenzi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Tiziana Terenzi Maremma – parfémovaný extrakt 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Tiziana Terenzi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár