Parfum Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml

  • Parfum Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Tom Ford predávajú: vivantis.sk

O parfumu Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml

Santal Blush je orientálno-drevitá vôňa pre ženy. Korenistá hlava obsahuje škoricu, rasca, semienka mrkvy, senovky (grécke seno) a ďalšie koreniny. V čisto kvetinovom srdci sa snúbi ruže, ylang-ylang a jazmín. Kompozíciu uzatvára pižmo, virginský céder, živice benzoin, santalové a agarové drevo.
Na trh bola uvedená v roku 2011.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Tom Ford charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml:

Hlava

škorica, rasca, korenie, mrkvová semienka, pískavica

Srdce

jazmín, ylang-ylang, ruža

Základ

pižmo, santalové drevo, virginský céder, benzoin, agarové drevo (oud)

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Tom Ford?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Tom Ford za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Tom Ford.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Tom Ford Santal Blush – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Tom Ford. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár