Parfum Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml

  • Parfum Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône unisex,
  • Originálne parfumy Tom Ford predávajú: vivantis.sk

O parfumu Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml

Sole Di Positano Acqua je luxusná vôňa pre mužov aj ženy. Citrusové tóny v úvode vystrieda kvetinové srdce v podobe jazmínu, konvalinky, pomarančového kvetu, ylang-ylang a byliny shiso. Na záver ucítite santalové drevo, mach a pižmo. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Tom Ford charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml:

Hlava
citrónovej listy, esencie z listov horkého pomaranča, mandarínka
Srdce
bylina shiso, ylang-ylang, jazmín, pomarančový kvet, konvalinka
Základ
santalové drevo, mach, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Tom Ford?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Tom Ford za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Tom Ford.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Tom Ford Sole Di Positano Acqua – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Tom Ford. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár