Parfum Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml

  • Parfum Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Tom Tailor predávajú: vivantis.sk

O parfumu Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml

Mužská a povzbudzujúce – to je vôňa Pure for Him, ktorá stelesňuje jasný a čistý prísľub. Krehkosť bergamotu, mandarínky a borievky sú lákavou predohrou, vďaka ktorej budete chcieť viac. Srdce spájajú drevité akordy cédru a borovica s aromatickými akcentmi levandule, škorice a borovice. V závere je tón srdce jemne obklopený teplými pižmovým, mechovým a vanilkovými nuansami, rovnako ako drevité tóny santalového dreva a vetiveru. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Tom Tailor charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml:

Hlava

mandarínka, bergamot, jalovec

Srdce

céder, škorica, borovica, levanduľa

Základ

pižmo, mach, vanilka, vetiver, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Tom Tailor?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Tom Tailor za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Tom Tailor.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Tom Tailor. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár