Parfum Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml

  • Parfum Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône unisex,
  • Originálne parfumy Trussardi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml

Aníz, kardamóm a citrón oslavujú umeleckú stránku susedstve Brera, keď sa otvára vôňa Aj Vicolo Via Fiori Chiari. Intenzívne pačuli a čierne korenie odhaľujú všetok kreatívne charakter tejto vône a ponechávajú priestor bohatým základným tónom vanilky a likéru. Fľaša zo saténového skla prichádza v tmavom odtieni vínovej farby so sochárskym zlatým kovovým uzáverom, ktorý presne reprodukuje miniatúrnu verziu hlavy talianskeho Levriera, chrta Trussardi ho. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Trussardi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml:

Hlava

aníz, kardamón, citrón

Srdce

pačuli, korenie, elemi, nechtík

Základ

vanilka, likér

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Trussardi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Trussardi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Trussardi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Trussardi I Vicoli Via Fiori Chiari – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Trussardi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár