Parfum Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml

  • Parfum Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône unisex,
  • Originálne parfumy Trussardi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml

Vôňa Musc Noir Perfume Enhancer odhaľuje komplexné symfóniu dúhovky a pižma v zmesi s kontrastnými tónmi jazmínu a cédrového dreva. Toto čuchové zloženie bolo vyvinuté s cieľom vylepšiť päť rôznych vôní v kolekcii Le Vie di Milano, napriek tomu je ako Eau de Parfum nevyhnutnou súčasťou. Fľaša zo saténového skla má matný čierny odtieň sa sochárskym zlatým kovovým uzáverom, ktorý presne reprodukuje miniatúrnu verziu hlavy talianskeho Levriera, chrta Trussardi ho. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Trussardi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml:

Hlava
pižmo, céder, dúhovka, jazmín
Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Trussardi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Trussardi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Trussardi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Trussardi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár