Parfum Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfum Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Trussardi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml

Vôňa My Scent od značky Trussardi je očarujúce, mladistvo svieža kytica čerstvých kvetov prepojená s ušľachtilými a zmyselnými tónmi. V úvode sa predstaví zmes kvetín s hruškou, potom sa o slovo prihlási ruže a orgován a na záver sa rozvinie pižmo, kašmírové drevo a otočník.
Na trh bola uvedená v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Trussardi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml:

Hlava

hruška, kvetinové tóny

srdce

orgován, ruža

základ

pižmo, kašmírové drevo, otočník

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Trussardi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Trussardi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Trussardi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Trussardi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár