Parfum Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud – EDP – TESTER 75 ml

  • Parfum Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud – EDP – TESTER 75 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Van Cleef & Arpels predávajú: vivantis.sk

O parfumu Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud – EDP – TESTER 75 ml

Collection Extraordinaire Precious Oud je nová vôňa značky Van Cleef & Arpels. Je určená pre všetky ženy, ktoré milujú orientálno-kvetinovej vône. Túto vôňu vytvorila parfumérka Amandine Márie v roku 2011. V úvode vás poteší tóny bergamotu a ružového korenia. V srdci sa ukrýva jazmín, tuberóza a kadidlo. V základe vás očarí drevité tóny v dokonalej harmónii s pačuli a ambrou.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Van Cleef & Arpels charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud – EDP – TESTER 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud – EDP – TESTER 75 ml:

Hlava
bergamot, ružové korenie
Srdce
jazmín, tuberóza, kadidlo
Základ
ambra, agarové drevo, pačuli, santalové drevo, vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Van Cleef & Arpels?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud – EDP – TESTER 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Van Cleef & Arpels za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Van Cleef & Arpels.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud – EDP – TESTER 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud – EDP – TESTER 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Van Cleef & Arpels. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár