Parfum Versace BlueJeans – EDT 1 ml – odstrek

  • Parfum Versace BlueJeans – EDT 1 ml – odstrek (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Versace predávajú: vivantis.sk

O parfumu Versace BlueJeans – EDT 1 ml – odstrek

Taliansky návrhár bude dlho pripomínaný pre jeho prudkosť v móde. Umelecká, iskrivá, drevitá a orientálna vôňa – to je Blue Jeans pre mužov. Vôňa je ideálna pre vychutnanie slnečnej prechádzky po talianskej riviére.Na trh bola uvedená v roku 1994.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Versace charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Versace BlueJeans – EDT 1 ml – odstrek a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Versace BlueJeans – EDT 1 ml – odstrek:

Hlava

citrusové plody, galbanum

Srdce

jalovec, levanduľa, jazmín, fialka, muškátový oriešok

Základ

cédrové drevo, santalové drevo, vetiver, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Versace?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Versace BlueJeans – EDT 1 ml – odstrek a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Versace za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Versace.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Versace BlueJeans – EDT 1 ml – odstrek

Ak máte skúsenosti s parfumom Versace BlueJeans – EDT 1 ml – odstrek tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Versace. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár