Parfum Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml

  • Parfum Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml (Miniatúra),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Versace predávajú: vivantis.sk

O parfumu Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml

Eros Flame je drevito-korenistá vôňa pre mužov. Hlava sa skladá z citróna, mandarínky, citrusu chinotto, rozmarínu a čierneho korenia. Srdce tvorí ruža, pelargónie a korenie. Základ kompozície uzatvára céder, pačuli, fazuľa tonka, sladká vanilka, santalové drevo a dubový mach.
Na trh bola uvedená v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Versace charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml:

Hlava

rastlina citrusu chinotto, citrón, mandarínka, čierne korenie, rozmarín

Srdce

ruže, pelargónie, korenie

Základ

texaský céder, pačuli, fazuľa tonka, vanilka, santalové drevo, dubový mach

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Versace?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Versace za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Versace.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Versace Eros Flame – miniatura EDP 5 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Versace. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár