Parfum Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP 5 ml + telové mlieko 25 ml + sprchový gél 25 ml

  • Parfum Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP 5 ml + telové mlieko 25 ml + sprchový gél 25 ml (Mini sada),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Versace predávajú: vivantis.sk

O parfumu Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP 5 ml + telové mlieko 25 ml + sprchový gél 25 ml

Versace Pour Femme Dylan Blue je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Hlavu tvorí čierne ríbezle, jablko odrody Granny Smith, ďatelina, nezábudka a perila čiže list shiso. Srdce sa skladá z ruže, jazmínu, šípok, broskyne a petalie. V základe ucítite biele drevo, pižmo, pačuli a Styrax.
Na trh bola uvedená v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Versace charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP 5 ml + telové mlieko 25 ml + sprchový gél 25 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP 5 ml + telové mlieko 25 ml + sprchový gél 25 ml:

Hlava

čierne ríbezle, zelené jablko, ďatelina, nezábudka, list shiso

Srdce

šípky, ruže, jazmín, broskyňa, petalia

Základ

biele drevo, pižmo, pačuli, Styrax

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Versace?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP 5 ml + telové mlieko 25 ml + sprchový gél 25 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Versace za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Versace.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP 5 ml + telové mlieko 25 ml + sprchový gél 25 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP 5 ml + telové mlieko 25 ml + sprchový gél 25 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Versace. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár