Parfum Versace Yellow Diamond – EDT 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 5 ml

  • Parfum Versace Yellow Diamond – EDT 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 5 ml (Darčeková sada),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Versace predávajú: vivantis.sk

O parfumu Versace Yellow Diamond – EDT 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 5 ml

Yellow Diamond od značky Versace je čistá, jasná, kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Je iskrivá a intenzívna ako žltá farba, napriek tomu zostáva luxusné a ženská rovnako ako diamanty. V úvode vône sa nachádza neroli, bergamot, citrón a hruška, v srdci sa ukrýva kvet pomarančovníka, lekno a citlivka. Kvetinové srdce pozvoľna prechádza v základ tvorený pižmom, drevom Guaiac a ambrou.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Versace charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Versace Yellow Diamond – EDT 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 5 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Versace Yellow Diamond – EDT 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 5 ml:

Hlava

neroli, bergamot, citrón, hruška

Srdce

kvet pomarančovníka, lekno, citlivka

Základ

pižmo, drevo Guaiac, ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Versace?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Versace Yellow Diamond – EDT 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 5 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Versace za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Versace.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Versace Yellow Diamond – EDT 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 5 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Versace Yellow Diamond – EDT 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 5 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Versace. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár