Parfum Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml

  • Parfum Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Victoria´s Secret predávajú: vivantis.sk

O parfumu Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml

Vôňu Super Model Sexy musí mať každá žena, aby sa cítila ako atraktívna, sexi svetová modelka. Doprajte si aj vy parfumovanú vodu od Victoria ´s Secret, odvážte sa a prebuďte šelmu vo vás ukrytú.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2007.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Victoria´s Secret charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml:

Hlava

santalové drevo, svetlé bobule, broskyňový kvet

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Victoria´s Secret?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Victoria´s Secret za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Victoria´s Secret.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Victoria´s Secret. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár