Parfum Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml

  • Parfum Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml (Toaletná voda),
  • Orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Viktor & Rolf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml

Viktor a Rolf predstavujú mužský ekvivalent slávnej vône Flowerbom a Antidote pod názvom Spicebomb. Jedná sa o drevitú a korenistú vôňu, ktorú namiešal Olivier Polge. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Viktor & Rolf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml:

Hlava
bergamot, grapefruit, elemi, ružové korenie
Srdce
šafran, škorica, paprika
Základ
vetiver, tabak, kože

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Viktor & Rolf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Viktor & Rolf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Viktor & Rolf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Viktor & Rolf Spicebomb – EDT 150 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Viktor & Rolf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár