Parfum Yves Saint Laurent Y – EDT 100 ml

  • Parfum Yves Saint Laurent Y – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Yves Saint Laurent predávajú: vivantis.sk

O parfumu Yves Saint Laurent Y – EDT 100 ml

Y Eau De Toilette je drevito-aromatická vôňa pre mužov z kolekcie Y For Men. Hlavu tvorí bergamot, aldehydy, zázvor, citrón a mäta. V srdci sa snúbi tóny fialky, šalvie, pelargónie, jablká a ananásu. Kompozíciu uzatvára pižmo, šedá ambra, kadidlo, smrekový balzam, céder a vetiver.
Na trh bola uvedená v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Yves Saint Laurent charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Yves Saint Laurent Y – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Yves Saint Laurent Y – EDT 100 ml:

Hlava

bergamot, aldehydy, zázvor, citrón, mäta

Srdce

lístok fialky, šalvia, pelargónie, jablko, ananás

Základ

pižmo, šedá ambra, kadidlo, smrekový balzam, céder, vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Yves Saint Laurent?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Yves Saint Laurent Y – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Yves Saint Laurent za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Yves Saint Laurent.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Yves Saint Laurent Y – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Yves Saint Laurent Y – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Yves Saint Laurent. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár