Parfum Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml

  • Parfum Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Zadig & Voltaire predávajú: vivantis.sk

O parfumu Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml

Girls Can Do Anything je orientálno-fougerová vôňa pre ženy. Je symbolom slobody a odvahy vymaniť sa zo zavedených noriem. Hlava obsahuje svieži bergamot, šťavnatú hrušku, pomarančový kvet a Tangeriny. V srdci sa snúbi fazuľa tonka s tuberózou. Kompozíciu uzatvára sladká vanilka, aromatický klinček, netradičné papraď, pižmo, pačuli a ambroxan.
Na trh bola uvedená v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Zadig & Voltaire charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml:

Hlava

bergamot, hruška, pomarančový kvet, tangerinka

Srdce

fazuľa tonka, tuberóza

Základ

papraď, vanilka, pižmo, ambroxan, klinček, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Zadig & Voltaire?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Zadig & Voltaire za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Zadig & Voltaire.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything – EDP – TESTER 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Zadig & Voltaire. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár