Parfum Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml

  • Parfum Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Zadig & Voltaire predávajú: vivantis.sk

O parfumu Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml

Girls Can Say Anything, vôňa, ktorá si nárokuje svoju slobodu! Perfektné stelesnenie modernej ženskosti, ktorá sa odváži vyjadriť otvorene. Povedzte všetko, alebo vôbec nič. Všetko čo máte na mysli teraz zakričte do sveta. V odvážne hlave rozkvitá pivonka a kosatec. V srdci sú tóny fazuľa tonky a základ ovláda pižmo, vanilka a papradie. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Zadig & Voltaire charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml:

Hlava

pivonka, kosatec

Srdce

tonka fazuľa

Základ

pižmo, vanilka, papradie

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Zadig & Voltaire?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Zadig & Voltaire za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Zadig & Voltaire.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Zadig & Voltaire. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár